Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Geamuri murdarite de vecini
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Geamuri murdarite de vecini

Am o vecina chiar deasupra mea care tot arunca zoaie si scuipa fix pe geamul apartamentului meu si am vazut-o de mai multe ori, dar nu recunoaste si continua tot asa! Ve pot face? Stau la etajul 6, si geamurile se curata foarte greu!
Traiul in bloc de locuit in comun uneori nu este pe atat de roz pe cat ne-am dori,
Este problema care tine de bunul simt si de educatie care sunt greu de implementat la anumite varste
Incercati sa implicati presedintele de asociatie
Daca amiabil nu puteti solutiona,daca detineti probe rezonabile ,sesizati oficial politia teritoriala
faceti o poza
@ynocenta :
Si cum ar putea fi implicat presedintele ?
Ce ar putea face concret ?

PS - Probabil ca nici acum nu-mi veti raspunde pentru ca de fiecare data cand am intrebat de finalitatea concreta a unei recomandari pe care ati facut-o, "tacerea dvs a fost de aur", cica....